Menü
Alışveriş Sepeti

Yüksek Standartlara Sahip Kendi Yeni Tesisimizdeyiz!

Hakkımda

Merhabalar ben Seda Bilgiç, 2008 Yılında 3 öğrencim ile başladığım bu uzun soluklu yolculuğum da bugün 300'ü aşkın öğrencim ve sporcularım ile yolculuğuma devam etmekteyim.

Yeni kurmuş olduğumuz yüksek standartlara sahip özel yüzme tesisimizde hizmet vermekteyiz.

Yıllardan süre gelen disiplinli spor anlayışımız ile bugün Coach Seda markası altında ben ve uzman ekibim ile birlikte yüzme dallarında hizmet vermekteyiz.

Ekibim ile birlikte profosyonel yüzme eğitimi vermekte, fiziksel ve psikososyal açıdan sağlıklı bireyler ve başarılı sporcular yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Aynı zamanda öğrencilerimizi, ulusal ve uluslararası müsabakalara hazırlamaktayız, müsabakalarda derece ve madalyalarla dönen tüm öğrencilerimiz bizi gururlandırmakta, her geçen gün bu yoldaki azim ve kararlılığımızı arttırmaktadır.

Erken yaşlarda başlanabilecek sporlar listesinde ilk sırada yer alan yüzme dersleri ile çocuklarımızın sporu bir yaşam felsefesi haline getirerek sağlıklı bir yaşam sürmeleri, profosyonel sporun gereklerini ve inceliklerini öğretmeyi bir ilke olarak kendimize kabul etmiş bulunmakta ve bu doğrultuda büyük bir azimle çalışmalarımız durduraksızın devam ettirmekteyiz.

Saygılarımla.
Selamlar, Sevgiler...